PAJMEBLE

O fimie

Działamy na rynku od 1990 roku .

Nasze meble charakteryzują się indywidualną i wysoką jakością przy zachowaniu zrównoważonych cen, nie posiadamy dużych magazynów, ani salonów sprzedaży, ponieważ nasze meble produkujemy na indywidualne zamówienia w wymiarach i rodzajach tkanin, skór, eko skór zgodnie z życzeniami klienta, do każdego mebla można odpowiednio zmienić, lub zastosować dodatki drewniane, chromowane.

Przy dużym zróżnicowaniu rynku, materiałów i skór oferujemy pełne i fachowe doradztwo personalne, aby w pełni państwa usatysfakcjonować i nie pozostawić złudzeń, co do słuszności wyboru naszej firmy.

Posiadamy własne wzory mebli, ale również bez obaw sięgamy po sprawdzone i przyjęte rozwiązania.

Naszą specjalnością są nowoczesne narożniki, narożniki z funkcją spania , meble na zamówienie ,doskonale nadające się do domów jednorodzinnych , mieszań w blokach jak i przestrzennych salonów.

Produkujemy również zestawy wypoczynkowe możliwość dowolnej konfiguracji 3+2+1, 3+1+1, 3+1, sofy, sofy angielskie , sofy rozkładane , fotele z zachowaniem doskonałych proporcji między nowoczesnością i praktycznością.

Oferujemy dodatki w postaci ozdobnych poduszek, jaśków, wałków, puf, ław i stolików.

Posiadamy szeroki wachlarz próbników tkanin skór, dysponujemy własnymi katalogami mebli z dokładnymi i wyraźnymi zdjęciami oddającymi realia mebli.

Nasza siedziba mieści się w Kalwarii Zebrzydowskiej, niedaleko Krakowa i Wadowic, jednak nasze meble dostarczamy na teren całego kraju do takich miast jak: Kraków, Warszawa , Gdańsk , Wrocław, Katowice , Rybnik, Lublin, Lubin , Suwałki, oraz wielu innych .

Województwo Małopolskie słynie nie tylko z Krakowa, ale również i z produkcji mebli. W szczególności taka działalność rozwijana jest w niewielkiej miejscowości w Małopolsce, tj. w Kalwarii Zebrzydowskiej. Meble kalwaryjskie są doskonale znane nie tylko w Polsce, ale i za granicami kraju.

Firma PAJMEBLE posiada szeroką gamę produktów, która pozwoli nam na wyposażenie praktycznie całego mieszkania czy też domu. Oczywiście poszukiwania wszelkich mebli oraz elementów wyposażenia w ofercie Meble Kalwaria Zebrzydowska zacznijmy od określenia stylu, w jakim będą utrzymane nasze wnętrza. To znacznie ułatwi nam sprawę. Teraz zajmijcie się wyborem odpowiednich modeli w Meble Kalwaria Zebrzydowska, które zaspokoją wszystkie nasze potrzeby. Meble Kalwaria Zebrzydowska charakteryzują się ciekawym designem oraz dokładnością w wykonaniu.

Bogata historia

Rzemiosło Kalwaryjskie swoją pozycję zawdzięcza także bogatej historii i długiej tradycji. Pierwsze wzmianki o działalności stolarzy w Kalwarii Zebrzydowskiej pochodzą z 1786 roku. Natomiast pierwszą organizację cechową utworzono w 1885 roku. Dwa lata później powstała w Kalwarii Krajowa Szkoła Stolarska, pierwsza publiczna szkoła przygotowująca przyszłych rzemieślników do artystycznego wykonywania mebli. Ważną datą, wskazującą prężny rozwój rzemiosła, jest rok 1930. Wtedy to zostały zorganizowane I Targi Kalwaryjskie. Jednak największy rozkwit rzemiosła nastąpił w obecnych czasach. W 1985 roku, w setną rocznicę założenia Cechu Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej, oddano do użytku pawilon meblowy wybudowany przez członków Cechu. W 1994 roku odzyskano wybudowany w 1939 roku pawilon wystawowy zwany „Okrąglakiem”.

Z jednej strony czerpanie z bogatej historii, z drugiej podążanie z duchem czasu sprawiają, że kalwaryjskie meble są rozpoznawalne i cenione w całej Polsce, a nawet na świecie.

l

Ważna edukacja

Aby rzemiosło tak dobrze mogło się rozwijać, konieczni są dobrzy specjaliści w tej branży. Dlatego też Cech Rzemiosł Różnych kładzie ogromny nacisk na kształcenie nowych rzemieślników. Corocznie przy współudziale Zespołu Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej prowadzi rekrutację uczniów młodocianych do nauki w zakresie zawodów m.in. z branży stolarskiej i tapicerskiej, a także obuwniczej. W latach 1955-1999 Dyplom Czeladniczy uzyskało około 1000 uczniów pobierających naukę w zakładach rzemieślniczych w zawodzie stolarza.

Jakie meble wybrać?

Dom oraz mieszkanie to wbrew pozorom nie tylko cztery ściany, ale coś znacznie więcej. Tak naprawdę nasza ingerencja w jego wygląd zaczyna się po tym, jak ekipa remontowa opuści nasze mieszkanie. Meble Kalwaria Zebrzydowska sprawią, że nasze chłodne cegły nabiorą wyjątkowego charakteru. Wbrew pozorom wybór odpowiednich mebli nie jest prosty. Pomogą nam w tym jednak Meble Kalwaria Zebrzydowska, które oferują szeroką gamę produktów.

Rodzaj tkaniny obiciowej

Wykorzystujemy różne tkaniny do obić kanap, wersalek, sof czy też foteli. Warto wybierać takie obicia, które będą charakteryzować się świeżością oraz wytrzymałością. Meble Kalwaria Zebrzydowska oferują szeroki wybór tkanin. Do najczęściej wykorzystywanych materiałów możemy zaliczyć skórę ekologiczną oraz naturalną. Meble Kalwaria Zebrzydowska mówią o tym, że skóra naturalna jest luksusowym oraz drogim rozwiązaniem, które wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Skóra w Meble Kalwaria Zebrzydowska najczęściej wykorzystywana jest w nowoczesnych wnętrzach. Wbrew pozorom skóra pochodzenia naturalnego jest przyjazna alergikom. W ofercie Meble Kalwaria Zebrzydowska możemy znaleźć również tak zwaną ekoskórę, która charakteryzuje się dużo niższą ceną niż model naturalny. Meble Kalwaria Zebrzydowska mówią o tym, że jest to materiał łatwy w pielęgnacji. W ofercie Meble Kalwaria Zebrzydowska możemy znaleźć modele wykonane z żakardu. To rodzaj tkaniny, który charakteryzuje się bogactwem kolorów oraz wzorów. Te Meble Kalwaria Zebrzydowska sprawią, że nasze wnętrza staną się luksusowe oraz naprawdę eleganckie. Meble Kalwaria Zebrzydowska sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w różnym stylu. Żakard to rodzaj tkaniny, która jest prosta w utrzymaniu w czystości. Meble Kalwaria Zebrzydowska mogą być również obite takim materiałem jak welur. Charakteryzuje się on delikatnością oraz miękkością w dotyku. Ten materiał stosowany w Meble Kalwaria Zebrzydowska jest również naprawdę wytrzymały, a więc z pewnością posłuży nam przez wiele lat. Meble Kalwaria Zebrzydowska obite welurem charakteryzują się dużą łatwością w czyszczeniu, w większości przypadków wystarczy jedynie gąbka. Meble Kalwaria Zebrzydowska stosują również modele obite przy pomocy mikrofazy. Ten rodzaj tkaniny wykorzystywany przez Meble Kalwaria Zebrzydowska jest również w krawiectwie oraz przemyśle meblowym. Ten rodzaj materiału jest odporny na ścieranie i naprawdę elastyczny. Meble Kalwaria Zebrzydowska wykorzystują również materiał, jakim jest flock. Wykonany jest z włosów przyklejonych do poliestru czy też bawełny. Tak wykonane Meble Kalwaria Zebrzydowska są naprawdę delikatne w dotyku oraz odporne na wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

Te parametry są ważne

Oczywiście oferujemy bogaty wybór mebli. Szukając odpowiedniego rozwiązania, warto zapoznać się z wszelkimi parametrami tkaniny. Meble Kalwaria Zebrzydowska posiadają grupę cech, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Chodzi tutaj o gramaturę tkanin, ścieralność, odporność na promieniowanie słoneczne czy też wytrzymałość na rozciąganie. Powinniśmy wybrać Meble Kalwaria Zebrzydowska, które idealnie sprawdza się w naszych wnętrzach oraz zaspokoją nasze potrzeby. Wbrew pozorom wybór odpowiedniego materiału odnoście Meble Kalwaria Zebrzydowska, nie jest sprawą prostą. Wszystko zależy od naszych potrzeb oraz stylu, w którym urządzamy nasze mieszkanie. Meble KalwariaZebrzydowska oferują rozwiązania nawet dla bardzo wymagających klientów. Oczywiście nie bez znaczenia jest rodzaj wybranej tkaniny w Meble Kalwaria Zebrzydowska, ważne jest, aby była ona przyjemna w dotyku oraz delikatnie sztywna.

Najlepszy narożnik z funkcją spania

W swojej ofercie posiadajamy narożniki z funkcją spania. Ich wybór z pewnością nie jest prosty. Ten rodzaj wyposażenia z Meble Kalwaria Zebrzydowska w dzień pełnią funkcję wypoczynkową, a w noc stają się wygodnym łóżkiem. Wybierając odpowiedni narożnik z Meble Kalwaria Zebrzydowska,musimy zastanowić się nad pewnymi kwestiami. Jednym z ważniejszych jest kształt naszego mebla. Dostępne modele w Meble Kalwaria Zebrzydowska posiadają kształt litery U oraz L. Pierwszy model z Meble Kalwaria Zebrzydowska idealnie sprawdzi się w dużych pomieszczeniach. Z kolei model w kształcie litery L z Meble Kalwaria Zebrzydowska to dobre rozwiązanie do niewielkich mieszkań oraz domowych salonów. Meble Kalwaria Zebrzydowska dają nam możliwość wyboru strony, z której znajdować się powinien szezlong. Pamiętajmy, że im większy narożnik z Meble Kalwaria Zebrzydowska tym dużo większa jest powierzchnia spania. Oczywiście bardzo ważna jest długość oraz szerokość naszego narożnika z Meble Kalwaria Zebrzydowska. Wymiary mebla mają bezpośredni wpływ na rozmiar powierzchni przeznaczonej do spania. Musimy dobrać narożnik Z oferty Meble Kalwaria Zebrzydowska w taki sposób, aby nie zajmował on całej powierzchni naszego mieszkania.Zwróćmy uwagę również na głębokość oraz wysokość siedziska w Meble Kalwaria Zebrzydowska, która powinna być dostosowana do użytkownika narożnika z Meble Kalwaria Zebrzydowska. Oczywiście również duże znaczenie ma zastosowanie wygodnego podparcia dla naszego kręgosłupa. Meble Kalwaria Zebrzydowska zapewnią nam świetne warunki do odpoczynku w rodzinnym czy przyjacielskim gronie. Jeżeli mamy zamiar wykorzystywać nasz narożnik z Meble Kalwaria Zebrzydowska do spania naprawdę często, powinniśmy zainteresować się tą funkcją. Minimalna szerokość powierzchni spania dla dwóch osób powinna wynosić 1120 centymetrów. Narożnik z Meble Kalwaria Zebrzydowska da pełny komfort dwóm osobom dorosłym, gdy szerokość mebla będzie wynosić 140 centymetrów. Duży wpływ na nasz komfort będzie miał system rozkładania narożnika z Meble Kalwaria Zebrzydowska, cały proces nie może zajmować nam dużej ilości czasu. Meble Kalwaria Zebrzydowska charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i świetnie sprawdzą się nawet w niewielkich przestrzeniach. Szukając odpowiedniego narożnika w Meble Kalwaria Zebrzydowska, powinniśmy zwrócić również uwagę na liczbę oraz rozmiar pojemników na pościel. Meble Kalwaria Zebrzydowska idealnie sprawdzą się do przechowywania dodatkowego kompletu pościeli czy też koców oraz poduszek. Wiele modeli z Meble Kalwaria Zebrzydowska posiada wiele dodatkowych półek czy też wysuwanych szuflad. To rozwiązanie sprawi się więc świetnie w niewielkich mieszkaniach, gdzie każdy metr jest na wagę złota. Teraz pozostaje nam jedynie wybór rodzaju tkaniny wykorzystanej do obicia naszego narożnika z Meble Kalwaria Zebrzydowska, a potem skupmy się na kolorach oraz rodzaju użytego motywu. Meble Kalwaria Zebrzydowska oferują szeroki wybór modeli, które zaspokoją potrzeby nawet bardzo wymagających klientów.

Czas na sofę

Posiadamy w swojej ofercie również sofy. To idealnie rozwiązanie dla osób, które posiadają duże domy oraz mieszkania. Sofa z Meble Kalwaria Zebrzydowska stanie się sercem naszego salonu i skupi w jednym miejscu życie towarzyskie oraz rodzinne. Wbrew pozorom wybór sofy do salonu nie jest prostą sprawą. Kanapa z Meble Kalwaria Zebrzydowska powinna być przede wszystkim bardzo wygoda oraz zapewnić nam komfort wypoczynku. Z pewnością świetny wypoczynek zapewni nam przytulne oraz głębokie siedzisko. Zagłówek w kanapie z Meble Kalwaria Zebrzydowska zapewni nam wysoki poziom komfortu. Ten model kanapy z Meble Kalwaria Zebrzydowska sprawdzi się zarówno w dużym mieszkaniu, jak i kilkumetrowej kawalerce. Wbrew pozorom sofa z Meble Kalwaria Zebrzydowska odgrywa ogromną rolę w naszym codziennym życiu. Bardzo ważne jest, aby dopasować liczbę miejsc do ilości domowników. Meble Kalwaria Zebrzydowska pozwolą nam na wspólne oglądanie filmów czy też czytanie książek. W ofercie Meble Kalwaria Zebrzydowska z pewnością każdy znajdzie model sofy odpowiedni do swoich wnętrz. Sofa z Meble Kalwaria Zebrzydowska może wpasowywać się w styl całego mieszkania lub stanowić element przyciągający wzrok. Meble Kalwaria Zebrzydowska posiadają modele, które świetnie sprawdza się w nowoczesnych, skandynawskich czy też klasycznych wnętrzach. Pamiętajmy o tym, że sofy z Meble Kalwaria Zebrzydowska są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne.

Przenosimy się do sypialni

Oferujemy również łóżka do sypialni. Wbrew pozorom wybór tego rodzaju mebla nie jest sprawą prostą. Szukając odpowiedniego modelu z oferty Meble Kalwaria Zebrzydowska, zwróćmy uwagę przede wszystkim na komfort. Jednoosobowe łóżko powinno posiadać szerokość 90 centymetrów, a z kolei dwuosobowe łóżko Meble Kalwaria Zebrzydowska powinno posiadać szerokość co najmniej 160 centymetrów. Dla osób, które posiadają niewielkie sypialnie, idealnym rozwiązaniem są łóżka kontynentalne z Meble Kalwaria Zebrzydowska. Łóżka kontynentalne nie posiadają ram, dzięki czemu mamy możliwość zaoszczędzenia odrobiny miejsca. Łóżko ramowe z Meble Kalwaria Zebrzydowska posiada materac obsadzony wewnątrz ramy, a z kolei model kontynentalny posiada materac leżący na łóżku. Meble Kalwaria Zebrzydowska zostały wyposażone również w zagłówek, co ma wpływ na wygląd naszego łóżka oraz zapewnia komfort na przykład w czasie pracy czy czytania książki. Łóżka do sypialni z oferty Meble Kalwaria Zebrzydowska posiadają możliwość regulacji wysokości zagłówka. Zwróćmy uwagę również na wysokość naszego łóżka z oferty Meble Kalwaria Zebrzydowska. Materac powinien zostać zainstalowany na wysokości 40 – 50 centymetrów od podłogi. Oczywiście wszystko zależy od naszego wzrostu oraz możliwości fizycznych. Meble Kalwaria Zebrzydowska powinien nam zapewnić taką wysokość, że siedząc na materacu, nasze kolana ugięte są pod kątem prostym. Najważniejszym elementem wyposażenia łóżka z Meble Kalwaria Zebrzydowska jest oczywiście materac. Ma on ogromne znaczenie dla naszego zdrowia oraz samopoczucia. Idealnie dobrany model sprawi, że będziemy mogli naprawdę się wyspać. Materac do łóżka z Meble Kalwaria Zebrzydowska to świetna inwestycja, która z pewnością posłuży nam przez wiele lat. Kolejnym bardzo ważnym elementem łóżka z Meble Kalwaria Zebrzydowska jest stelaż. To on definiuje nasz komfort oraz wytrzymałość materacu. Najlepszy stelaż w łóżku z Meble Kalwaria Zebrzydowska powinien charakteryzować się elastycznością oraz wykonaniem z dobrej jakości drewna. Niektóre modele w Meble Kalwaria Zebrzydowska posiadają również możliwość regulacji przy pomocy przesuwnych uchwytów. Wybierając model z Meble Kalwaria Zebrzydowska, zwróćmy również uwagę na wielkość oraz liczbę pojemników do przechowywania pościeli. Meble Kalwaria Zebrzydowska charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością ich wykonania oraz świetnym designem.

n

To teraz pufa

W swojej ofercie posiadamy również tak uniwersalne meble, jak pufa. Oczywiście z pewnością wiele osób, nie ma pojęcia czym jest ten mebel. Pufa z Meble Kalwaria Zebrzydowska to niewielkie oraz nieposiadające oparcia siedzisko. Wbrew pozorom ten element wyposażenia z Meble Kalwaria Zebrzydowska może pełnić wiele funkcji, a mianowicie stolik na przekąski, miejsce do siedzenia czy też podnóżek. Wykorzystanie pufy z Meble Kalwaria Zebrzydowska oczywiście w dużej mierze zależy od jej kształtu oraz wielkości. Niejednokrotnie pufy posiadają również miejsca do przechowywania drobnych elementów. W ofercie Meble Kalwaria Zebrzydowska możemy znaleźć różne rodzaje puf. Najbardziej popularnym rozwiązaniem są pufy z Meble Kalwaria Zebrzydowska wyposażone w nóżki. Najczęściej wykorzystywane są one, jako miejsce do siedzenia. W ofercie Meble Kalwaria Zebrzydowska znajdziemy modele o różnych rozmiarach oraz kolorach. Dużą popularnością cieszą się pufy z Meble Kalwaria Zebrzydowska wyposażone w schowek. Idealnie sprawdzą się one w niewielkich mieszkaniach, gdzie każde miejsce do przechowywania jest na wagę złota. Meble Kalwaria Zebrzydowska posiadają w ofercie również kilkuosobowe pufy. Najczęściej możemy się z nimi spotkać w miejscach publicznych jak kawiarnie czy biblioteki. Pufa z Meble Kalwaria Zebrzydowska posiada wiele zalet, do których możemy zaliczyć łatwość w przenoszeniu, zajmuje niewiele miejsca, idealnie sprawdzi się w wielu wnętrzach oraz to dość tanie rozwiązanie. Wybierając modele z Meble Kalwaria Zebrzydowska powinniśmy zwrócić uwagę na takie parametry, jak między innymi kształt, wielkość czy materiał wykonania. Ten element wyposażenia wnętrz dostępny jest w ofercie Meble Kalwaria Zebrzydowska w szerokiej gamie kolorystycznej. Pufa z Meble Kalwaria Zebrzydowska świetnie sprawdzi się w nowoczesnych oraz klasycznych wnętrzach, niezależnie od rozmiarów.

Fotel wraca do łask

W dzisiejszych czasach dużą popularnością cieszą się fotele z oferty Meble Kalwaria Zebrzydowska. Szukając idealnego rozwiązania do swojego salonu czy też sypialni postawmy przede wszystkim na ergonomię. Meble Kalwaria Zebrzydowska mają być przede wszystkim wygodne oraz stanowić sposób odciążenia naszego kręgosłupa. Oczywiście wybierając fotel z Meble Kalwaria Zebrzydowska, dobierzmy odpowiednią wysokość do naszej budowy. Jeżeli w ofercie Meble Kalwaria Zebrzydowska poszukujemy fotela do salonu, upewnijmy się, że będzie on przyjemny w dotyku oraz wygodny. Najczęściej wykorzystywać go będziemy do odpoczynku czy też relaksu. Fotel uszak z Meble Kalwaria Zebrzydowska to obecnie prawdziwy hit, a jego charakterystyczną cechą jest przede wszystkim kształt. To on zapewni nam wygodę oraz możliwość prawdziwego odpoczynku. Modele foteli z Meble Kalwaria Zebrzydowska wyposażone w podnóżek mają bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Pozwolą na polepszenie krążenia oraz znacznie zniwelują możliwość pojawienia się żylaków. Oczywiście w ofercie Meble Kalwaria Zebrzydowska możemy spotkać również modele z funkcją rozkładania. Dzięki tej funkcji zapewnią nam one świetny sposób odpoczynku, gdy po długim dniu będziemy mogli się zrelaksować w fotelu z Meble Kalwaria Zebrzydowska. Niejednokrotnie fotele z Meble Kalwaria Zebrzydowska zostały wyposażone w takie funkcję jak masaż czy podgrzewanie. Obecnie fotele z Meble Kalwaria Zebrzydowska ponownie wracają do łask i cieszą się ogromną popularnością. Najczęściej te Meble Kalwaria Zebrzydowska wykorzystywane są w salonie, biblioteczce, sypialni oraz coraz częściej w pokojach dziecięcych. Gdy zdecydujemy się już na odpowiedni dla naszych potrzeb model z Meble Kalwaria Zebrzydowska, skupmy się na wyborze rodzaju oraz koloru materiału, który posłuży do obicia naszych mebli. Oferta Meble Kalwaria Zebrzydowska zapewni nam duży wybór modeli, które z pewnością zaspokoją potrzeby nawet bardzo wymagających klientów. Meble Kalwaria Zebrzydowska mają za zadanie zapewnić nam wspaniały wypoczynek oraz świetny element dekoracyjny naszych wnętrz.

tagi: meble kalwaria, meble kalwaria zebrzydowska, kalwaria zebrzydowska meble, meble na wymiar kalwaria, meble tapicerowane kalwaria, meble wypoczynkowe kalwaria, meble skórzane kalwaria zebrzydowska, narożniki kalwaria, meble kalwaryjskie sofy